Laureaci Nagrody R&D Impact #6

Laureatką #6 Nagrody R&D Impact jest dr n. med. Brygida Beck – założycielka „Miejsca Pełnego Szczęścia”, wyznawczyni energii żeńskiej oraz aktywna promotorka zawodu diagnosty laboratoryjnego i profilaktyki zdrowotnej.

Ponadto kobieta przedsiębiorcza (Prezes Medyczne Centrum Naukowo-Diagnostyczne BB-Med), pełna miłości do swojego zawodu i do dzielenia się wiedzą!

Związana z nauką od zawsze – już po studiach rozpoczęła pracę na Śląskiej Akademii Medycznej i przez 17 lat przekazywała wiedzę przyszłym lekarzom. Dzięki swoim ambicjom, otwartości ludzi, których spotkała na swojej naukowej drodze realizowała wiele rokujących projektów m.in. dotyczącego zburzonego odpływu chłonki z wątroby.

Zawód diagnosty laboratoryjnego jest szalenie ważny w dzisiejszych czasach. Wykazano, że aż 80% diagnoz lekarskich opiera się właśnie na wynikach badań autoryzowanych przez diagnostów. – Bez nich medycyna byłaby ślepa i głucha – mówi dr. n. med. Brygida Beck.

Aktualnie kończy szkołę mentorską, rozwija się w kierunki psychoterapii pozytywnej, organizuje konferencje i szkolenia pod szyldem Medycznego Centrum Naukowo-Diagnostycznego oraz wspiera kobiety poprzez „Miejsce Pełne Szczęścia”.

Działania Pani Doktor zostały docenione poprzez Nagrodę R&D Impact. Serdeczne gratulacje!

https://www.facebook.com/brygida.beck.bbmed/